Inteligentní fitness náramek M2, OLED display - Černá

 
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 
  • Zobrazení času, budíkuCitlivé vibrační buzení
  • Displej: OLED s vysokým rozlišením, ovládání dotykem
  • Krokoměr a měření vzdáleností
  • Výpočet spálených kalorií
  • Měření srdečního tepu
  • Připomínání nutnosti odpočinku
  • Upozorňování na nedostatek pohybu
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
29.3.2023
Cena 374 Kč bez DPH
452 Kč    
Značka Lurecom
Kategorie Chytré hodinky a Náramky
Záruka 2 roky
 

Buďte ve skvělé kondici

Tento fitness náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek díky špičkovému akcelerometru zaznamenává a sleduje každý váš pohyb a to navíc s maximální přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků i vzdálenosti nebo o počtu spálených kalorií. Náramek je vybaven také měřením srdečního tepu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Motivace je důležitá

S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům. Náramek navíc neupozorňuje pouze na nedostatek pohybu, ale také na nedostatek odpočinku!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spárování s mobilním telefonem

S M2 již nezmeškáte žádný důležitý hovor. Náramek spárujte s Vaším mobilním telefonem. Na jeho kvalitním OLED displeji získáte notifikace o příchozích hovorech i zprávách. Na mobilním telefonu můžete také vyhodnocovat své pokroky a výkony v přehledných tabulkách, nebo se pochlubit na sociálních sítích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohlídá váš spánek

Pásek umí také analyzovat váš spánek a poskytne vám tak přesný přehled o tom jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá. Navíc je vybaven tichým alarmem pomocí vibrací, který vás příjemně probudí do nového dne plného energie. Velkou výhodou je, že při buzení nebudete rušit ostatní.

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek, zobrazení času, budíku, notifikací. OLED displej s vysokým rozlišením, ovládání dotykem. Krokoměr a měření vzdálenosti. Výpočet spálených kalorií. Měření srdečního tepu. Připomenutí odpočinku a nedostatku pohybu. Záznam kvality spánku a šetrné vibrační buzení. Oznámení zpráv a hovorů. Výdrž baterie více než 240 hodin. Bluetooth 4.0 Low Energy. TPU materiál. 


Návod ke stažení

M2 H10, H11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář