Projektor Leisure 430 / USB / HDMI / SD / VGA s brašnou a ovladačem

 
 • 1 z 6
 
 • Rozlišení HD 1080P: Vylepšené rozlišení, žádné rozmazání pro venkovní filmy a domácí kino umožňuje našim zákazníkům fantastickou kvalitu obrazu. Vylepšený jas je o 60 % jasnější než u jiných projektorů 720p. S kontrastem 4000:1
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 4 899 Kč
Ušetříte 2 470 Kč (–50 %)
2 429 Kč    
Kategorie Mobilní příslušenství
 

Vankyo Leisure 430 je dalším přírůstkem do řady značkových projektorů „Leisure“. Má elegantní moderní design, který je mnohem méně hranatý než předchozí Vankyo 420. Došlo také ke zvýšení jasu na 4000 LUX nyní z 3200. To znamená, že novější model bude produkovat jasnější a živější obraz ve srovnání s dřívější modely. Umožní vám také používat projektor za méně než ideálních světelných podmínek v místnosti.

Pravděpodobně se ptáte, zda je tento model 430 lepší volbou pro nákup než předchozí verze a jak přesně se od sebe liší. Po přezkoumání specifikací se mohou zdát v mnoha ohledech velmi podobné. Je tedy lepší ušetřit nějaké peníze a pořídit si starší model, nebo stojí vylepšení za mírné zvýšení nákladů? Skočím do jasu a kontrastu, abych věci začal a poukázal na to, co se změnilo.

Jas/Kontrast

Nejviditelnějším zlepšením je zvýšení jasu na 4 000 LUX. S trochou matematiky je to přibližně 18-19% nárůst na základě specifikací oproti verzi 420. Není to velký skok, ale mohlo by to stát za to, pokud plánujete používat svůj projektor v prostředí, kde je nějaké světlo. Možná máte okno nebo dvě s nějakými žaluziemi nebo závěsy, které 100% nezastíní slunce. S projektorem s vyšším jasem to bude o něco flexibilnější.

430 Životnost lampy projektoru

Každý projektor bude samozřejmě vypadat nejlépe, když běží v temné místnosti, ale je hezké mít všestrannost a svobodu. Nechcete něco, co můžete používat pouze při nulovém okolním osvětlení.

Na kontrastní straně věci má stupeň 2 000 až 1. Toto číslo se vztahuje k sytosti zobrazené barvy. Vyšší číslo znamená, že uvidíte tmavší černou a živější barvy. Technický význam poměru je rozdíl mezi nejjasnější a nejtmavší barvou, kterou projektor dokáže vytvořit. Poměr 2000:1 dokáže vytvářet příjemné barvy.

Konektivita/Vstupy

Je velmi důležité mít k dispozici širokou škálu vstupů. Typ připojení určí, která zařízení můžete k projektoru připojit. Chcete si pustit staré VHS kazety? Máte staré videoherní systémy, které chcete použít s projektorem? Tato starší zařízení vyžadují specifický typ vstupu, aby fungovala. Naštěstí je Vankyo 430 kompatibilní s AV kompozitními zařízeními. Jedná se o staré červené, bílé a žluté kabely používané častěji v 90. letech 20. století. Podívejte se na velmi krátké video níže, kde najdete několik specifikací a informací o projektoru v 360stupňovém pohledu. 

Co když jste o těchto starých strojích nikdy neslyšeli a vyloženě hledáte něco, co byste mohli použít s vaší moderní herní konzolí nebo blu-ray přehrávačem? Tento model projektoru je s nimi také kompatibilní díky portu HDMI. Stačí zapojit zařízení a zobrazí se na vaší zdi. Zvuk je předáván automaticky spolu s videem. Můžete vložit Amazon Fire Stick a streamovat Netflix nebo použít všechny jeho funkce.

Volný čas 430 Konektivita

Kromě těchto portů máte k dispozici také port VGA, který poslouží například pro připojení vašeho stolního počítače. 

Je to hlavně starší port a přes tuto možnost vstupu nepřenáší žádný zvuk. Mnoho notebooků je vybaveno porty HDMI, které lze použít, takže tento port VGA možná nikdy nepoužijete, ale rozhodně je dobré mít ho pro případ, že by se naskytla příležitost.

Chcete-li vše završit, můžete zapojit SD kartu nebo USB klíč a přehrávat videa nebo prohlížet obrázky. Je to užitečné mít v případě, že máte nějaké video soubory na vašich souborových klíčích a chcete je sdílet s přáteli nebo rodinou. Řekl bych, že je to pohodlné, pokud nechcete řešit zapojování dalších zařízení do projektoru. Uvědomte si však, že nemusí zvládnout každý moderní formát souborů a kódování.

Audio/reproduktory

Ve stroji je nainstalovaný HiFi stereo reproduktor, takže budete moci mít zvuk hned po vybalení bez dalšího příslušenství. Je docela dobře známo, že projektory nemají v sobě zabudované nejlepší reproduktory. Ve skutečnosti mnoho lidí přidává externí reproduktory přes 3,5mm port. To vám umožní mít mnohem hlasitější, jasnější a místnost zaplňující zvuk.

Můžete připojit zvukový panel nebo špičkové počítačové reproduktory, abyste skutečně zlepšili svůj zážitek. Pokud nastavujete domácí kino, je téměř samozřejmé, že budete pravděpodobně chtít nějaký druh reproduktorů pro dokončení projektu. Celkově je interní reproduktor v pořádku, funguje a je zcela přijatelný pro mnoho situací. Máte však možnost posunout kvalitu zvuku ještě dále, což je příjemné.

PARAMETRY

 • 4000 lux jas LED (až 3200)
 • Životnost lampy: 50 000 hodin
 • Kontrastní poměr 2000:1
 • Podporuje rozlišení 1920 × 1080
 • 800 × 480 Přirozené rozlišení
 • Použití Vzdálenost: 80" až 236" 
 • Velikost obrazu: 40″
 • AV, HDMI, VGA, AUX, USB, SD
 • Instalace: Přední/Zadní/Stropní
  stupně lichoběžníkového zkreslení: 15+/-

Závěr

Je celkem jasné, že mini projektor Vankyo Leisure 430 je super všestranný stroj. Množství dostupných vstupních portů umožňuje připojit k projektoru prakticky jakékoli mediální zařízení. Své videohry nebo filmy můžete sledovat na celé velikosti vaší zdi. Tento model má konkrétně vylepšené funkce, jako je možnost vyššího jasu, která vám umožní používat jej častěji. Dodává se také s pěkným přenosným pouzdrem, které ho buď ochrání, nebo jej přenese na něčí místo.

Měl bych také zmínit, že projektor je založen na LED. To znamená, že uvnitř není klasická žárovka zahřívající věci. Životnost lampy je uváděna na 50 000 hodin~ což je docela šílené. Pokud to rozložíte za den nebo za týden, mělo by to trvat velmi dlouho. Předpokládal bych, že byste pravděpodobně upgradovali dříve, než by to byl problém. Pokud hledáte dobrý nákup projektoru a chcete něco cenově dostupného, ​​ale také všestranného, ​​rozhodně bych doporučil pořídit si tento.

Pro podpěru projektoru možnost použití klasického stativu, který lze našroubovat přímo zespodu projektoru. 

Rozměry: 22,5 x 7,5 x 17,5 cm

 


Balení obsahuje:

 • projektor
 • pohodlná brašna pro přenos
 • čistící sada
 • HDMI kabel
 • AV kabel
 • napájecí kabel 230V
 • dálkový ovladač
 • kryt na čočku

 

Doporučujeme!

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář