Svítivý silný modrý laser se svítivostí <10000MW s 5 nástavci

 
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 
  • Tento laser svou intenzitou a sílou laserového paprsku dokáže propalovat balónky, černé igelity a plasty, zapalovat sirky, popálit lidskou kůži a jiné (zejména černě zbarvené věci)
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
29.3.2023
Cena 1 524 Kč bez DPH
1 844 Kč    
Značka Balentes
Kategorie Svítidla a Baterky
Záruka 2 roky
 

Představujeme Vám NEJVÝKONĚJŠÍ LASER NAŠEHO SORTIMENTU a jeden z nejvýkonějších ručních laserů na světě - modrý laser B008

Tento modrý laser je nejsilnější a největší z našeho sortimentu - výkon udávaný výrobcem činí méně než 10000mW. Ten je však přehnaný, reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie. Nicméně intenzita je vyšší než intenzita našich levnějších zelených laserů.

Tento laser svou intenzitou a sílou laserového paprsku dokáže propalovat balónky, černé igelity a plasty, zapalovat sirky, popálit lidskou kůži a jiné (zejména černě zbarvené věci)!

Tento Laser opravdu není hračka! Jeho prodej a použití se výhradně váže na lidi starší 18 let. Jakékoliv zneužití je trestáno dle zákona! Vyvarujte se svitu na osoby a živé tvory, zvláště pak na obličejovou část a oči! Jako příklad a pro srovnání Vám můžeme říci, že laser s deklarovaným výkonem přesně 1000mW stojí okolo 13 000 Kč.

Rozměry laseru jsou 18 x 2,5 cm.

Unikátně zpracovaný robustní modrý laser v celokovovém podání Vám dodáme v dárkovém balení (viz foto). Zapínání laseru je řízeno spínačem na konci rukojeti - jeho svícení je po zapnutí stálé (není třeba držet tlačítko). Opětovným zmačknutím laseru je svit vypnut.

  • Tento laser patří do kategorie IIIA.
  • Nejlépe pracuje při teplotě 15 - 25 °C.
  • Jeho nastartování může v nevhodných případech trvat pár sekund.
  • Nepřetržité svícení laseru může být až 5 minut.
  • Poté je nutné nechat laser "odpočinout" na cca 2 minuty. 
  • Tento silný laser zasíláme ve zlato-hnědém, stříbrno-šedém či černém provedení.
  • Je zasílán s bohatým příslušenstvím - tak, aby jeho manipulace byla snadná a zábavná!

Balení obsahuje:
- dobíjecí akumulátor (2 x 1300mAh, 3.7V)
- nabíječka pro 2 akumulátory
- redukce pro evropský typ zásuvek
- poutko pro úchyt na ruce
- disco nástavce - 4-5 různých vzorů!!!

Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář